Esselte

Ponadczasowa jakość produktów marki Esselte

Szwedzka marka Esselte to gwarancja niezawodnych produktów w atrakcyjnych cenach. A wybór jest bardzo duży – artykuły do archiwizacji dokumentów, segregatory, koszulki i obwoluty, albumy ofertowe czy różnego rodzaju produkty do organizacji bura – półki, pojemniki czy przyborniki. Wszystko wykonane z produktów najwyższej jakości, przy zachowaniu podstawowych, ale i bardzo istotnych zasad tworzenia – połączenia nowoczesności funkcjonalności i jakości.

Flagowy segregator z mechanizmem No. 1 i kolekcja VIVIDA

Przełomowym momentem w historii firmy i pracy tysięcy ludzi korzystających z produktów marki Esselte było wprowadzanie w 2010 roku No. 1 Power do segregatora. Do dziś, dzięki zastosowanemu rozwiązaniu, produkty te są jednymi z najbardziej znanymi i cieszącymi się największą popularnością wśród klientów.
Z kolei barwna kolekcja Esselte VIVIDA wprowadzi powiew świeżości do każdego biura. Produkty serii VIVIDA dostępne są w sześciu żywych, energetycznych kolorach. W każdym z nich dostępne są takie produktu jak teczki, skoroszyty, segregatory, półki i pojemniki czy przyborniki na biurko.

Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu
Ta strona używa plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję