Leitz

Najwyższa jakość produktów firmy Leitz

Marka Leitz to ponad 140 lat historii i tradycji, to synonim najwyższej jakości produktów klasy Premium. Pod szyldem marki Leitz powstaje cała gama artykułów biurowych i urządzeń biurowych. Co je wyróżnia? Przede wszystkim jakość, funkcjonalność i niebagatelne wzornictwo. Nasi klienci dobrze znają produkty dostępne w seriach Leitz Style, Leitz WOW czy Leitz CI. Z myślą o osobach pracujących zdalnie przygotowano serie Leitz Complete i Leitz Traveler. Wśród dostępnej gamy urządzeń biurowych warto zwrócić uwagę na laminatory Leitz iLAM i niszczarki do papieru Leitz IQ.

NOWOŚĆ! Pojemniki Leitz MyBox do biura, domu czy kuchni

Nowością w ofercie produktów marki Leitz są pojemniki modułowe Leitz MyBox. Dzięki swojemu atrakcyjnemu stylowi pasują do biura i domu. Wysoka jakość i dbałość o detale sprawiają, że wyglądają bardzo elegancko zachowując jednocześnie swoje funkcjonalne właściwości. Dostępne są w dwóch rozmiarach: małe i duże. Jedna jak i drugie można wyposażyć w dodatkowe organizery z uchwytami i przegródkami.

Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu
Ta strona używa plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję